Gabinet ErgoVital jest wyjątkowym miejscem, gdzie w atmosferze spokoju i odprężenia można znaleźć czas wyłącznie dla siebie. Panujący klimat i relaksacyjna muzyka w tle, unoszący się zapach świec oraz przyjemne i kojące zabiegi sprawią, że poczujecie się Państwo wypoczęci i pełni energii życiowej. W dzisiejszych czasach człowiek ponaglany tempem życia, coraz częściej odczuwa chroniczne zmęczenie, napięcie i stres. Stres sam w sobie nie jest niczym złym. Jest naturalnym mechanizmem napędowym, który pozwala nam poruszać się i popycha nas do działania. Jednak, gdy utrzymuje się zbyt długo prowadzi do bardzo negatywnych następstw. Mięśnie ciągle są obciążone i pozostają spięte nawet wtedy, gdy ciało właściwie mogłoby odpocząć. Chroniczne napięcie mięśni może prowadzić do różnorodnych schorzeń, takich jak np.: zaburzenia wydolności układu krążenia, bóle głowy i kręgosłupa, bezsenność, depresje, nerwice i wiele wiele innych...

Dopiero wtedy, gdy stres będzie systematycznie likwidowany, a po nim nastąpi potrzebne odprężenie, wszystko wraca do normy.

Zabiegi ujędrniające, odchudzające i antycellulitowe wiodącej firmy Thalgo są tak dobrane, aby korzystając z nich nie tylko poprawić wygląd i kondycję skóry, zmniejszyć obwody ciała, ale również choć przez chwilę się zrelaksować :)